Pulciņa nosaukums | Pulciņa vadītājs | Klase, klašu grupa | Kabinets | Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena |
Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla, zīmēšana, gleznošana “Mākslas pasaule” | Irina Siņicina | 6. – 12.kl | 118.kab |
|
| 13:40 – 16:40 |
|
| |
Teātra sports “Improvizācijas teātris” | Jeļena Bučinska | 8. – 12.kl | Aktu zāle |
|
| 14:30-16:30 |
|
| |
Dizaina pulciņš “Iedvesma” | Kristīna Boļšedvorova | 6. – 12.kl | 117.kab | 13:40 – 14:20 |
|
| 12:50 – 13:30 |
| |
Tautas dejas | Ketija Ligita Krevāne; Andris Vanags | Pirmsskola | Aktu zāle |
| 12:00 - 12:30 (pirmsskola) |
| 12:00 - 12:30 (pirmsskola) |
|
|
Datorikas pulciņš | Olga Komara | 3.kl | 224.kab |
| 12:50 – 14:20 |
|
| ||
Konstruēšana un tehniskā modelēšana | Marina Petkeviča | 6.-7.kl | 216.kab |
|
| 13:40 – 14:20 |
| 12:50 – 13:30 |
|
Aušana un izšūšana | Nadežda Murina | 3.-8.kl | 120.kab | 13:40 - 15:00 |
| 13:10 - 13:50 |
|
| |
Pulciņa nosaukums | Pulciņa vadītājs | Klase, klašu grupa | Kabinets | Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena |
Ekoloģijas pulciņš | Olga Vonoga | 8.kl | 304.kab |
|
|
|
| 13:40 – 14:20 |
|
“Novada pēddzinis” | Tatjana Zarecka | 6. – 9.kl | 317.kab |
|
| 14:30 – 16:00 |
|
|
|
Džosui karatē | Vitālijs Vasjanovs | 1. – 3.kl | Trenažieru zāle |
| 13:40 – 15:00 (1.gr.) |
| 13:40 – 15:00 (1.gr.) |
| 08:30 – 9:50 (1.gr.) |
Vispusīgā fiziskā sagatavotība „Stiprs un vesels” | Olegs Paradovskis | 8. – 12.kl | Stadions |
| 16:30 – 18:00 |
| 16:30 – 18:00 |
|
|
Aerobika | Marija Hutornaja | 2. – 5.kl | Aerobikas zāle | 13:50-14:30 |
| 13:50 –14:30 |
|
| |
Rokas bumba (meitenes) | Darja Saveļjeva | 7. – 9.kl | Sporta zāle | 18:00 – 19:30 |
| 18:00 – 19:30 | 19:30 – 21:00 |
| 12:00 – 13:30 |
Pulciņa nosaukums | Pulciņa vadītājs | Klase, klašu grupa | Kabinets | Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena |
Koriģējošā vingrošana | Aleksandra Strauta | 1. – 5.kl | Aerobikas zāle | 14:00 – 15:00 |
| 14:00 – 15:00 |
| 14:00 – 15:00 |
|
Bibliotēkas klubiņš | Daiga Raļļa | 3. – 6.kl | Bibliotēka | 13:30 –14:50 |
| 13:30 –14:50 |
|
|
|
Krievu valodas pulciņš 1.a | Irina Maklakova | 1.kl | 308.kab |
| 11:50 –12:30 | 11:50 - 12:30 |
|
| |
Krievu valodas pulciņš 1.b | Ināra Davidoviča | 1.kl | 312.kab |
|
| 12:50 - 13:30 | 11:50 - 12:30 |
| |
Krievu valodas pulciņš 1.c | Ināra Davidoviča | 1.kl | 312.kab |
| 11:50 – 12:30 | 12:50 - 13:30 |
|
| |
Krievu valodas pulciņš 2.a | Irēna Rimševiča | 2.kl | 212.kab |
|
| 12:50 - 13:30 | 11:50 – 12:30 |
| |
Krievu valodas pulciņš 3.a | Veronika Bobkova | 3.kl | 111.kab |
| 12:50 – 13:30 | 13:40 – 14:20 |
|
|
|
Krievu valodas pulciņš 4.a | Irēna Rimševiča | 4.kl | 212.kab |
| 13:40 – 14:20 |
| 11:50 - 12:30 |
| |
Krievu valodas pulciņš 4.b | Oksana Boksboima | 4.kl | 311.kab |
|
| 11:50 - 13:30 |
| |
Pulciņa nosaukums | Pulciņa vadītājs | Klase, klašu grupa | Kabinets | Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena |
Krievu valodas pulciņš 4.c | Irina Jemeļjanova | 4.kl | 302.kab |
|
| 11:50 - 13:30 |
|
| |
Krievu valodas pulciņš 5.a | Irina Jemeļjanova | 5.kl | 302.kab |
|
| 12:50 - 13:30 | 12:50 - 13:30 |
| |
Krievu valodas pulciņš 6.a | Irina Jemeļjanova | 6.kl | 302.kab |
| 12:50 –14:20 |
|
|
|
|
Krievu valodas pulciņš 7.a | Ludmila Gavrilova | 7.kl | 305.kab |
| 13:40 - 15:10 |
|
|
| |
Krievu valodas pulciņš 7.c | Ludmila Gavrilova | 7.kl | 305.kab |
|
| 13:40 –15:10 |
|
| |
Krievu valodas pulciņš 7.b, 8.a | Ludmila Gavrilova | 7. – 8.kl | 305.kab |
|
| 13:40 - 15:10 |
|
| |
Vokālais ansamblis | Baiba Ozoliņa | 5. – 7.kl | mūz. kab. | 14:30 – 15:50 | |||||
Rokas bumba | Marina Senčurova | 4. – 5.kl | Sporta zāle | 14:30 – 16:30 | |||||
Fiziskās aktivitātes | Marina Senčurova | Pirmsskola | Sporta zāle | 09:50 – 10:20 | 10:50 – 11:20 | ||||
Skolas muzejs | Marina Senčurova | 5. – 8.kl | 306.kab | 13:40 – 15:50 | 13:40 – 15:10 |
Pārlūkojot vietni, Tu akceptē nepieciešamo sīkfailu lietošanu. Tu vari akceptēt arī citu sīkfailu lietošanu.